Skip to Content
Adarda
Vysoké podpatky
Zboží / 27. 2. 2024


Já si myslím, že je opravdu hodně žen, které se chtějí cítit v nějakých situacích sexy. Abych se přiznala, tak jsem se vždycky se chtěla cítit opravdu nejvíce sex při začátku vztahu s mým partnerem. Vzpomínám si, že když jsem se svým druhým partnerem chodila asi tři měsíce, tak jsem právě chtěla, abych vypadala třeba nějak sexy. My jsme zrovna slavili jeho narozeniny a já jsem si řekla, co kdybych se třeba oblékla nějak více vyzývavě, více sexy? Sexy boty na podpatku si myslím, že by byly opravdu tou nejlepší volbou.

Erotika mě moc baví.

Tak jsem si sedla k počítači a začala jsem hledat opravdu nádherné sexy boty na podpatku. Našla jsem webovou stránku, kde mají opravdu tolik nádherných a sexy bot, že jsem málem omdlela, přecházel mě zrak, měli tam krásné sexy boty na podpatku v červené lakované kůži anebo také z umělých materiálů. Ale všechno bylo krásně zpracované a kvalitní, že jsem si ani nevěděla, jaké sexy boty na podpatku si vybrat. Měli tam dokonce také patnácticentimetrové podpatky. Tohle jsem musela ihned zavrhnout, protože sama měřím sto osmdesát centimetrů, takže si myslím, že potom bych už byla opravdu hodně vysoká. Partner má sto osmdesát pět centimetrů, takže jsem ráda, že alespoň můj partner je vyšší než já.

Miluji vysoké podpatky.

Dříve jsem s tím měla problémy, protože jsem vždycky byla moc vysoká, takže i kdyby sexy boty na podpatku byly sebevíc krásnější a více sexy, tak bych si je stejně nemohla pořídit, kdyby měly extra vysoký podpatek. Nakonec jsem koupila nádherné sytě růžové a rudé sexy boty na podpatku, které měly sedmicentimetrový podpatek. I tak jsem dala dost vysoká, ale mě tohle nevadilo. Koupila jsem si potom krásné červené krajkové erotické prádlo. Myslím si, že partnerovi se tohle opravdu moc líbilo, protože potom tohle vyžadoval po mně každý měsíc. Každý den by to zevšednělo, ale prý třeba jednou za měsíc anebo při nějaké akci, kterou budeme dělat ve dvou, tak by se mu to líbilo.

ADARDA © 2024