Skip to Content
Adarda
V zimě se musíte oblékat teple
Zboží / 17. 4. 2024


Když je ta zima, je prostě zima. Já zimu doslova nesnáším. Ale i tak si na ní vždycky dokážu (nebo se o to alespoň snažím) najít něco pozitivního. Například to, že v zimě jsou Vánoce, a to je můj oblíbený svátek, kdy se scházíme celá rodina a trávíme společně čas, a to je mnohem krásnější než dárky. Abych se ale vrátila k tématu… I v zimě člověk chodí ven. A musí tomu samozřejmě přizpůsobit i svoje oblečení. Nemůže se oblékat jak v létě, kdy je plno stupňů a může jít venku klidně v krátkém tílku a v šortkách. Kdepak, v zimě se musíte oblékat úplně jinak a tepleji.

s

Záleží podle toho, kolik je stupňů, ale měli byste si sehnat na zimu kvalitní vesty a bundy C-store – takové, které vás krásně zahřejí, budou pěkně zateplené a nebude vám v nich zima. Naopak – mělo by vám být pěkně teplo, protože když vám teplo nebude, tak nastydnete a budete nemocní. A kde takové bundy a vesty sehnat? No v každém kamenném obchodě s oblečením. Anebo máte možnost si bundy objednat i z e-shopu. Jakého? To se dozvíte už za chviličku. Právě obchod C-store totiž nabízí kvalitní bundy a vesty. Už jsem si od nich také pár věcí objednávala a mám s nimi své vlastní zkušenosti. A jsou hodně pozitivní.

s

Upřímně jsem ani nečekala, že oblečení od nich bude až tak kvalitní. Jejich kvalitu jsem si ale mohla ověřit úplně jednoduše, nic složitého v tom nehledejte. Vydala jsem se ven s jejich zateplenou bundou a můžu vám říct, že to byla bomba. Tak teplo v zimě mi ještě nebylo. Ano, já vím, zní to komicky, ale přesně tak to má být. A jejich bundy a vesty svůj účel plní dokonale. Jsem naprosto nadšená a konečně se nebojím chodit ven i v zimě. A jejich oblečení mi procházky zpříjemňuje. Takže pro všechny, kteří shánějí nějaké teplé zimní oblečení: mrkněte na jejich e-shop, objednejte si a uvidíte, že nebudete litovat.

ADARDA © 2024