Skip to Content
Adarda
Triko za dvacku? A skvrny, které vás nebudou trápit
Zboží / 15. 1. 2024


Muži a oblečení. Někteří by nejraději už napořád chodili v jednom a tom samé. Kolikrát ani neřeší, co si mají vzít na sebe, nebo co se třeba hodí za oblečení. S nimi je to opravdu někdy složité, že se v nich opravdu ani nevyznáme. Nachystáme jim oblečení, ale oni si stejnak oblečou něco jiného podle sebe. Ano tak já mám taky raději, když si obleču něco, co mi je nejpohodlnější, ale určitě třeba na nějakou večeři nebo společenskou akci nepůjdu v teplákách, tak to je jasné. No a oni to mají přesně na opak, klidně by v těch teplákách na tu oslavu nebo dokonce na svatbu v teplákách šli. Třeba můj muž si vždycky moc rád ze mě utahuje a já mu to vždycky spolknu i s navijákem.

second hand

Klasika. Oblečení mají stejně rozdělené jako ženy, ale v menším množství a v jiném pořadí. Třeba mají jeden společenský oblek, který jim ve skříni visí už nějaký ten rok, ale stále mu je dobrý. Pak nějaká to domácí pánská oblečení ve velikosti M Semoda jako jsou tepláky a trička. No a zimní oblečení. U nás třeba muži kolikrát chodí v letních botách celoročně. Nějaké zimní boty je vůbec netrápí. Takže už se tomu ani nedivím. Muži si taky nepotrpí na nějakých značkových oblečení. A hlavně když třeba máte malé děti. Spousta skvrn, špinavého oblečení. Poblinkané oblečení od miminka no co víc si přát než mít takovou nevypratelnou skvrnu na drahé mikině.

second hand

Celkem to zamrzí, ale tak zase je to pořád jenom oblečení a jsou horší věci než skvrna na oblečení. Můj muž pár hezkých kousků má, ale na doma si je neobléká, z toho důvodu, že máme malé děti a skoro pořád e převlékáme a stále pereme. To mi každý rodič dá za pravdu. Ale nemusíte mít samé drahé kousky. Co takhle tričko za dvacku, mikina za čtyřicet? Že to nejde? Ale tak samozřejmě že kdo, kdo hledá, ten najde. Zkuste mrknout na semoda.cz. Tam toho najdete opravdu hodně. Od dětských, dámských velikostí až po ty pánské. Takže na své si přijde opravdu každý.

ADARDA © 2024