Skip to Content
Adarda
Skluzavka potěší každé dítě
Zboží / 21. 6. 2023

Jste zaměstnancem města a máte za úkol naplánovat nové dětské hřiště pro veřejnost? Jistě, vše je potřeba časem obměňovat nebo vytvářet kompletně nové věci, to je jasná věc. Teď je ale důležité vzít v potaz rozpočet, který máte vyčleněný na nové hřiště a zaměřit se u toho také na bezpečnost a kreativitu. Je důležité zvolit hrací prvky, které budou maximálně využívané. Jak toho docílit? Stačí vsadit na jistotu klasiky. Skluzavka pro děti Detskahriste.cz je stoprocentně jasnou volbou, kterou prostě nemůžete nic pokazit. Dále pak pružinové houpačky, prostorné pískoviště, klasické houpačky, lezecké stěny a různé prolézačky nebo úkryty či domečky. Vše krásně lákavě barevné. Malá rada, volte bezpečné schody bez mezer a podobně, Jsou to sice drobnosti, ale ocení to mnoho maminek s malými dětmi. Teď už jen vybrat typy daných herních prvků.

Herní prvky na hřišti

Skluzavky seženete v mnoha barvách, některé i s tištěnými obrázky a také v mnoha tvarech. Je fajn vsadit na klasiku, jednoduchá skluzavka s pohodlným dojezdem, ta bude bavit každé dítě, ať už menší nebo větší. Všechny herní prvky jsou testované na nezávadnost a jsou vysoce odolné proti dešti, větru a jiným nepříznivým vlivům.

Máma a dítě na hřišti

Navíc můžete přikoupit například ochranné krytky na místa, kde se vyskytují šrouby nebo ostřejší hrany. Bezpečnost dětí je prostě na prvním místě a dvojnásobně by to mělo platit na dětských hřištích. Třeba zrovna skluzavky, které jsou vyráběny z laminátu, mají dlouhou životnost a zvládají opravdu velké nápory. Navíc jsou krásně kluzké, prostě tak akorát, aby dětský zážitek z využití této atrakce byl kvalitní. Tak jak jste se rozhodli? Co pořídíte dětem ve Vašem městě ke správné zábavě? Je tolik možností, jak udělat dětem radost. Hodně bude samozřejmě záležet nad finančním obnosem, pak se může uvažovat dál, jak rozšířená zábava bude k dispozici pro malé občánky.

ADARDA © 2024