Skip to Content
Adarda
S bazénem si užijeme pořádnou dovolenou i před domem
Zboží / 15. 3. 2024


Popravdě vám řeknu, já už se nemůžu dočkat, jak opravdu si užiju dnešní letní dovolenou, protože jsem se rozhodla, že už letošní dovolenou nechci strávit někde v zahraničí a cestovat letadlem, vlakem ani autobusem. Protože letos bych si chtěla dovolenou opravdu naprosto užít úplně jiným stylem, a to tím, že prostě budu doma. Protože už jsem si naplánovala svoji dovolenou a každoročně prostě někam jezdím, a už jsem se rozhodla, že tento rok prostě to udělám úplně jinak. Protože to cestování opravdu někdy je velice náročné, komplikované, pořád jsou nějaká zpoždění těch spojů, a opravdu už je to takové, až už mě to nebaví, a ta doprava se i tak mnohem víc zhoršuje.

Žena

A já už jsem se rozhodla, že prostě chci mít takový ten svůj klid, a chci si opravdu letošní dovolenou užít trošku jiným stylem. Určitě se ptáte, jak bych si chtěla takovou dovolenou užít. Rozhodně bych si jí chtěla užít tak, že budu opravdu relaxovat na zahradě. Asi si říkáte, že taková dovolená bude nic moc, ale opravdu takovou dovolenou na zahradě si můžete mnohem víc užít bez stresu, a s mnohem lepší náladou. A opravdu nemusíte se nikde hnát, což je opravdu velice super. Ale rozhodně, co bych si chtěla pořídit na zahradu, tak je plastový bazén do země.

Bazén

Protože já se popravdě přiznám, já sice zahradu mám, ale bazén jsem tam vždycky měla takový ten nafukovací. Ale letos prostě jsem se rozhodla, že si dám na zahradu plastový bazén do země, který prostě už mám trošku zrealizovaný, a už se bude dávat na tu zahradu. Takže už se všechno připravuje, a opravdu si chci letošní dovolenou užít úplně jiným stylem, protože si myslím, že je to super, když opravdu se udělá ta změna a nebude pořád ten stálý stereotyp, že bych pořád měla jezdit někam na dovolenou. Takže rozhodně klidně si vezměte ze mě příklad a zkuste to taky, protože uvidíte, že nakonec si odpočinete mnohem víc, než když opravdu cestujete někam do zahraničí.

ADARDA © 2024