Skip to Content
Adarda
Radost je lepší udělat vždy i jinému člověku
Zboží / 15. 3. 2024


V životě je vždycky důležitá radost. A taková radost není důležitá jenom, když uděláte radost sami sobě, ale radost je důležitá, když radost uděláte i někomu jinému. Protože určitě lidé jsou takoví, že prostě třeba hodně často myslí sami na sebe, ale takhle by to opravdu nemělo být. Každý člověk by se měl prostě zamyslet nad tím a obdarovat třeba nějakou maličkostí svého kamaráda, nebo svoji kamarádku, příbuzného a prostě úplně kohokoliv, kdo nás prostě na nás napadne. Rozhodně, pokud máte třeba nejlepší kamarádku, tak vždycky opravdu ty nejlepší kamarády, příbuzné prostě obdarovat.

Blok

A to například opravdu nějakým neobvyklým, zajímavým dárkem, který prostě, když si ten dotyčný vezme do ruky, tak aby věděl, že to má prostě od vás, aby to připomínalo vás. Takhle by to opravdu mělo být, a to například poznámkový blok s vlastním potiskem. Určitě jste si někdy říkali, že takový poznámkový blok může být zajímavý, ale samozřejmě, pokud máte nějakou kamarádku, kamaráda, kteří pracují někde ve firmě a potřebují si psát poznámky, tak rozhodně se tenhle poznámkový blok s vlastním potiskem opravdu hodí. Můžete tak reklamní potisk, a to úplně jakýkoliv, třeba něčeho hezkého, co víte, že ten člověk, komu to budete darovat, má prostě rád. Protože když víte, že ten člověk má něco rád, tak by na tom prostě měl být ten potisk.

Blok

Můžete klidně dát na poznámkový blok fotku dítěte. Pokud opravdu má ten člověk dítě, tak můžete teda takovou krásnou fotku dát na ten poznámkový blok. A věřte, že toho člověka prostě tím potěšíte, je to opravdu krásné, a dá se vymyslet na poznámkový blok tolik krásných potisků, že byste se až divili. Takže opravdu věřte, že poznámkovým blokem můžete hodně člověka potěšit. Důležité je hlavně udělat radost opravdu druhému člověku, protože když budete dělat radost sami sobě, tak vás to prostě nepotěší. Ale když prostě budete dělat radost druhým lidem, tak uvidíte, že budete mít mnohem větší radost a budete se cítit mnohem víc šťastnější, spokojenější. Protože když uděláte druhému člověku radost, tak je to opravdu víc intenzivnější, než když uděláte radost jenom sobě.

ADARDA © 2024