Skip to Content
Adarda
Propagujte zdravý životní styl reklamními dárky
Zboží / 12. 6. 2023

Zdravý životní styl je moderní fenomén, jemuž se věnují miliony lidí na celém světě. Kdybychom situaci porovnali s dobou před padesáti lety, zjistili bychom, že například v Československé socialistické republice se prakticky po celou dobu prodávalo téměř výhradně pečivo z bílé vymleté mouky prosté živin, které se nachází hlavně ve vnější slupce zrn, a že výraz „celozrnné pečivo“ tu téměř nikdo nevyslovoval.

hrnek s potiskem

I dnes se samozřejmě v regálech obchodů produkuje toto vysloveně nezdravé zboží, ale tlak veřejnosti už je silnější, a poptávka po celozrnných výrobcích stále stoupá, a to nejen v oblasti prodejen zdravé výživy.

Nápisy na textilu leccos napoví

Jestliže máte možnost prodávat či vyrábět pekárenské produkty nejvyšší kvality, z BIO mouky v celozrnné podobě, pak můžete svou činnost propagovat i jinak, než reklamou v masmédiích nebo prostřednictvím papírových letáků. Skvěle k tomu poslouží reklamní dárky https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/ v podobě hrnků s potiskem, deštníků, batohů, nákupních tašek, triček, mikin a dalších předmětů, které lze opatřit jakýmkoli potiskem.

reklamní hrnek k snídani

Výraz „jakýkoli potisk“ jsme zde nezmínili náhodou, protože o jeho podobu se postaráte vy, tím pádem si sami určíte, jak nejlépe na zákazníky zapůsobit. Mohli byste to provést například v duchu krabiček od cigaret, které jasně deklarují věcnými texty a šokujícími fotografiemi poškozené tkáně škodlivost kouření, a dávají tak lidem možnost raději s kouřením přestat.

Vy můžete lidem sdělit, že bílá mouka postrádá minerály a stopové prvky a také vlákninu, a že jim hrozí zácpa a závažná onemocnění tlustého střeva včetně rakoviny. Potisk na reklamních předmětech může být přitom stručný a zároveň výstižný a každému jasný. Zároveň nabídnete vhodnou alternativu v podobě celozrnných výrobků, aby lidé lépe chápali, proč nemá nadále smysl jíst to, co nám škodí, stejně jako kouření cigaret.

ADARDA © 2024