Skip to Content
Adarda
Potřebujeme peníze
Ekonomika / 15. 12. 2023


Současný svět je především o penězích. Všichni je chtějí. A nikdo je nemá. Tedy, podle toho, když potřebujete půjčit. Každý vám řekne, že nemá. Proč? Nebudeme sahat lidem do svědomí, ale podíváme se na situaci člověka, který peníze nutně potřebuje. Větší částku, samozřejmě, o dvou stovkách na pivo nemá smysl diskutovat. Takže takový člověk se dopustí několika chyb, totiž těch, že navštíví kamarády, příbuzné a známé. Jak dopadne je asi každému jasné. Teprve pak si vyzkouší banku. A protože je neznalý, domnívá se, že mu peníze dají hned. Nedají a pravděpodobně ani potom. Zde je totiž třeba nejprve žádost zaplatit a poté nosit různá potvrzení.

mince

Až jsou všechna pohromadě, hlavně to o příjmu občana, tak se začne v bance něco hýbat a zkoumat. Potom se klientovi, který se vlastně ani klientem nestal oznámí, že peníze nedostane. Na jeho žádost vrácení peněz, které již zaplatil se reaguje tím, že se mu vysvětlí, aby neprudil a šel domů. Někdo se přece musel jeho případem zabývat, aby mu řekl, že nic nedostane no a na to padla ta tisícovka nebo dvě, které zaplatil. Bum.

bankovky

Je tu však ještě americká hypotéka bez doložení příjmu. Ta se ovšem nevyřizuje v žádné bance, tu poskytuje jiná společnost. Vy se k ní dostanete pouhým kliknutím na odkaz v jedné z předcházejích vět.

Na jejich webu si můžete přečíst vlastně veškeré informace, takže vlastně bez ztráty času návštěvou budete vědět. Co si máte vzít s sebou. Tato společnost se totiž soustředí na rychlost poskytnuté půjčky. Ví, že klient čekat nechce a mnohdy ani nemůže. Takže se tady s tím zase tak moc nemažou. A protože neztrácejí čas s nějakým potvrzením o čemkoli, je vlastně jen na žadateli, kdy peníze dostane. Tedy, v praxi to znamená, za jak dlouho si přečte smlouvu s podmínkami. Pokud si ji přečte na místě a podepíše, má do hodiny peníze na svém účtu.

ADARDA © 2024