Skip to Content
Adarda
Péče o zuby se vyplatí
Business / 19. 3. 2023

V každém filmu i reklamě vidíme jen lidi, kteří mají dokonalé zuby. Krásně bílé, zářivé zuby bez jediného kazu. Majitelé takových zubů se nemusí bát otevřít pusu a nemusí se obávat toho, že si ostatní všimnou jejich ošklivých zubů. Ti kdo mají zuby zanedbané mají často potíže se sebevědomím, protože špatný stav zubů je vidět na první pohled, a to se ani nemusíte nijak široce usmívat. Zuby jsou vidět při běžném mluvení, a jen kvůli tomu že máte zuby zralé na vrtání se asi nepřestanete se všemi bavit.

prohlídka u zubaře

Najít zubaře je zázrak
Prevence je klíčem k čistým a zdravým zubům. Je zajímavé, kolik lidí nezvládá preventivní péči o svoje zuby. Kazy a paradentóza jsou běžná onemocnění nejen dospělé, ale i dětské populace. Vše začíná u kartáčku. Pokud si zuby čistíte tak, že je dvakrát přetáhnete kartáčkem po přední straně zubů a máte splněno, zaděláváte si na velké problémy. Špatně čištěné zuby mají na svém povrchu plak, který způsobuje zubní kazy. Plaku se zbavíte jedině kvalitním a vhodným kartáčkem, pastou a samozřejmě mezizubní péčí. Právě mezizubní péče je i pro svědomité jedince, kteří si zuby čistí správně, španělskou vesnicí. A většina kazů vzniká právě v mezizubních prostorách.

zubní zákrok

Každý by měl dvakrát ročně navštívit dentální hygienu, kde mu zuby profesionálně a bezbolestně vyčistí odborník. Samozřejmostí by měla být i dvakrát do roka preventivní prohlídka u zubaře, jenže mnoho lidí svého zubaře nemá. Starší jsou v důchodě a mladých nepřibývá. Hledáte, který zubař v Praze Clinicplus.cz přijímá nové pacienty? Clinic+ má tři pobočky, které jsou vybaveny https://www.autorevue.cz/tema/motor-vybaveny nejmodernějšími přístroji. Najdete tu skvělý tým mladých lékařů a dentální hygienistku, kteří vám dají vaše zuby do pořádku. Objednat se můžete přímo online, a těšit se můžete na profesionální a lidský přístup, který není v mnoha ordinacích samozřejmostí.

ADARDA © 2024