Skip to Content
Adarda
Otevíráme novou posilovnu a masérský salón
Business / 7. 4. 2023

Máte osobní zkušenosti s posilováním a vedle sebe kamarády, kteří by se rádi věnovali sportovním a relaxačním masážím? Pak byste mohli otevřít novou posilovnu s masérským salónem. Víte o tom, že nejvíce klientů a největší zájem o cvičení přitáhne ten, kdo má sám již za sebou alespoň pár měsíců intenzivního posilování, což se také projevuje na jeho tělesné schránce? Pokud k těmto lidem patříte právě vy, neváhejte a vrhněte své charisma do této vskutku „bohulibé“ činnosti, protože fyzická kondice české populace spíše klesá, a přibývá těch, co si raději zajdou na zápas či obdobné sportovní zápolení jen do hlediště, kde konzumují bramborové chipsy a výsledky sportování pochopitelně patřičně slovně komentují.

lávové kameny

Posilovna a masáže se k sobě báječně hodí, po cvičení tím uvolníte svalové blokády a tenze a zařadíte-li i reflexologii chodidel, ta zesílí tok osobní energie a zlepší celkovou regeneraci po cvičení.

Bez rezervačního systému to nepůjde

Co ovšem bude více než nutné, je vyhotovení rezervačního systému. Jinak se v objednávkách a rezervacích cvičebního náčiní i masáží doslova ztratíte. Rezervační systémy předchází chaosu a zmatku a nastolují řád, protože máte perfektní a přesný přehled o veškerých aktivitách všech vašich klientů.

činky v posilovně

Rezervační systémy jsou v provozu 24 hodin denně online pro každého zájemce a lze tu jejich prostřednictvím komunikovat se sportovištěm i ve chvíli, kdy má obsluha volno. Podstatné je, že je v systému patrné, kdo si na jaký čas rezervuje vybranou službu, a nemůže se stát, že by se tu vyskytly nějaké duplicitní požadavky, kdy budou například chtít dva lidé ve stejnou dobu cvičit na stejném nářadí. S rezervačními systémy vzrůstá i spokojenost vašich budoucích klientů, protože mají jistotu, že jejich objednávka platí, a mohou se také na ni plně spolehnout.

ADARDA © 2024