Skip to Content
Adarda
O úklidu
Business / 22. 12. 2023


Pokud o svém bytě víte, že je jako po výbuchu a moc dlouho čistý nevydrží, je to tragédie. Hlavně pro maminky na mateřské dovolené, které mají děti za zády, které pořád rozhazují hračky okolo a kramaří i ostatní věci. Jasně, že děti mají svůj svět a hračky roztahují. To je v pohodě. Ale nemusí jich být na zemi milion, když si s nimi stejně nehraje. Pokud už úklid nezvládáte a nestíháte, není třeba zoufat. Ještě, že jsme tu my – firma Modrý žralok s.r.o. a můžeme vám s úklidem pomoci.

ukid

My vám uklidíme vždycky a v jakémkoliv termínu, protože jsme časově flexibilní, a to je asi naše největší výhoda, kterou jiné uklízecí firmy nemají. Tam si termín musíte zarezervovat alespoň týden dopředu. U nás ne. Zvládáme každé zákazníkovo přání a možná to je taky důvod, proč si nás naši zákazníci a klienti tak moc oblíbili. Jsme prostě časově flexibilní a spolehliví. Nemusíte se také bát, že bychom úklid panelových domů praha modryzralok.cz odbyli – to bychom si ani nedovolili. Naší prací je udělat úklid pečlivě a takovým způsobem, aby s námi zákazník byl spokojený. A potom nás samozřejmě doporučuje dále. Jen se podívejte, kolik máme na Googlu a našich webových stránkách recenzí od klientů a zákazníků.

ukid

Je jich tam opravdu hodně a můžete si počíst, pokud chcete. Tím vlastně budete vědět, že jsme spolehlivá firma, která na své zákazníky neprdí a umí si poradit v každé situaci, která nastane. Dále vám můžeme nabídnout i příznivé normální ceny. Nebojte se. Nebudeme si brát nelidské peníze. Stačí nám normální suma za práci, kterou vykonáme. Máme nastavené ceny tak, aby si náš úklid mohl dovolit úplně každý. Víme, že maminky na mateřské dovolené nemají tolik peněz nazbyt a nemohou si dovolit příliš utrácet. A od toho jsme tu my – uklidíme a budete mít doma nádherně uklizeno a pořádek.

ADARDA © 2024