Skip to Content
Adarda
Nejste v Česku spokojení?
Business / 29. 3. 2024


Česká republika je sice v mírném podnebném pásu, ale poslední roky jsou zde velké teplotní výkyvy. Zima je delší, v létě jsou teploty stále vyšší. Jsou to ale hlavně dlouhé zimy, které nutí část lidí uvažovat nad změnou bydliště. Většina lidí si totiž každý rok neodpustí zahraniční dovolenou u moře, protože si chtějí užít moře a pláže a nic neřešit. A mnoha lidem se v zahraničí zalíbí natolik, že se jen těžko smiřují s návratem do Čech.

Chorvatsko popularitu neztrácí
Chorvatsko patří mezi nejpopulárnější státy, které může člověk navštívit. Zejména pro Čechy je to často hlavní volba. Vzhledem k jeho geografické poloze se není čemu divit. Stačí pár hodin za volantem a jste tady. Češi milují když mohou jet na dovolenou autem, a tak se sem stále vrací. Mnoho rodin sem jezdí už celé generace a nehodlají na tom nic měnit. Protože jetu krásně, je tu nádherná příroda i mnoho zajímavých kulturních památek, část Čechů si zde našla víkendové bydlení. Jednoduše sem jezdí trávit víkendy. Vyjedou v pátek v noci, ráno už jsou u moře a vyjíždí v neděli večer. Víkend tak stráví u moře přímo ve svém apartmánu.

chorvatsko split

Někteří lidé jsou tak nespokojení se situací v Česku, že se sem přestěhovali natrvalo. Chtějí mít nějakou dobrou perspektivu pro svůj život a hlavně pro své děti, a mají důvodné obavy, že současná česká politická reprezentace jim nic takového neumožňuje. Proto stále roste počet Čechů, kteří se zajímají o to jak koupit apartmán v Chorvatsku.

lidé pláž

Je to snadné, stačí si ho vybrat
Jsme zavedená realitní kancelář a díky tomu že jsme původem Češi, se nemusíte bát komunikace v cizím jazyce. V nabídce míváme apartmánové domy, které se skládají z mnoha apartmánů. A právě jeden z nich může být váš. Jsou jen kousek od moře, takže nemusíte na pláž jezdit přes celé město. Podívejte se na aktuální nabídku a vyberte si ten svůj.

ADARDA © 2024