Skip to Content
Adarda
Krásné šaty
Zboží / 26. 3. 2023

Také patříte k těm ženám, které mají rády opravdu nádherné šaty? Pokud ano, tak se podívejte na webové stránky lasilueta.cz, kde se dozvíte opravdu tomu informací o tom, jak sehnat krásné šaty na svatbu pro plnoštíhlé. A sice ano, říkám pro plnoštíhlé, protože i takové ženy se chtějí samozřejmě líbit a touží po tom, aby měly krásné svatební šaty. Ne všechny jsme štíhlé jako proutek. Ani já jsem neměla takovou postavu, že bych mohla být modelka anebo běhat po safari jako nějaká gazela. Takže jsem si řekla, že se nebudu trápit různými dietami, ale že si na sestřinou svatbu obléknu krásné svatební šaty pro plnoštíhlé.

Na oslavu se těším.

A musím uznat, že na této webové stránce jsou opravdu nádherné šaty, který jsem si vždycky přála. Mají tam opravdu mnoho vzorů a barev, že jsem si vážně nemohla vybrat. Proto jsem byla velice překvapená, když mi paní prodavačka z této webové stránky poradila, jaké svatební šaty by se pro mě hodily. Samozřejmě, že paní ihned normálně řekla, že bych potřebovala krásné svatební šaty pro plnoštíhlé. A jsem ráda, že si paní prodavačka na nic nehraje a že rovnou řekne, že mám postavu plnoštíhlou. A mě to vůbec nevadí, jsem i tak na sebe pyšná. Vždyť proč se trápit, že mám několik kilo navíc?

Jsem hodně ženská a citlivá.

Protože předtím jsem to dala dolů skoro čtyřicet kilogramů. A prostě už dál hubnout to nemám sílu. Sice vím, že mám patnáct nebo dvacet kilogramů nadváhy, ale už to neřeším. A jsem ráda, že jsem shodila ta obrovská kila předtím. A nakonec jsem si vybrala svatební šaty pro plnoštíhlé v takové meruňkové barvě a potom jsem si ještě vybrala jedny světle modré, kdybychom ještě měli nějakou oslavu ve velkém stylu. Nerada chodím na oslavu v jedněch šatech, takže jsem se raději pořídila dvoje šaty svatební pro plnoštíhlé. A musím uznat, že v tomto webovém e-shopu si vybere opravdu každý, protože se tady opravdu dají sehnat nádherné šaty. A šaty na svatbu jako host pro plnoštíhlé seženete v krásných ženských střizích.

ADARDA © 2024