Skip to Content
Adarda
Jak zamaskovat kila navíc?
Móda / 20. 6. 2023


I s pár kily navíc se můžete cítit sebevědomě

Pátrali jsme za vás a známe tajné fígle módních poradců, jak zamaskovat kila navíc. Zapomeňte na neforemné oblečení typu pytel a inspirujte se našimi tipy. Tak jdeme na to.

1) tmavší barvy

Že tmavá barva zeštíhluje je starý známý fakt. Výhodou je, že černá barva působí elegantně a seriózně. Taková černá košile do práce je tedy ideální oděv. Ale pozor, s tmavými barvami to nepřehánějte. V tom případě by mohly působit smutně a časem i nudně.

žena

2) kalhoty a sukně do pasu

Máte-li širší boky, dejte si pozor na kalhoty s nízkým pasem. I sukně volte délky do pasu. Nyní jsou IN džíny s vyšším pasem a to hraje ve váš prospěch. Skvěle vám sednou i pouzdrové sukně.

Tip: nohavice volte rovného střihu.

3) kraťasy a sukně ke kolenům

Možná v dobré víře nosíte kalhoty v 3/4 délce, ovšem chyba lávky. Ty vám spíše uškodí. A to proto, že zkracují nohy. Vždy volte kalhoty, sukně a šaty ke kolenům.

Věděli jste? Stahovací prádlo může způsobit více škody, než užitku. Noste ho tedy spíše výjimečně. Na každodenní nošení se nehodí.

šaty

4) doplňky, které odvedou pozornost

Oblékejte se chytře a k danému outfitu vždy přidejte doplňky, které odvedou pozornost. Může jít například o originální šátek nebo brož na saku. Tyto doplňky vždy upoutají pozornost a hezky tak odvedou oči od kil navíc. 

5) šperky

Kromě doplňků se zaměřte i na šperky. Perlový náhrdelník nebo náramek z minerálů. Velikost volte vždy střední. Vedle minimalistických šperků byste vypadaly moc „velké“ a příliš velké by zas působily až moc extrémně mohutně.

6) V výstřih

Vrchní polovinu těla opticky zeštíhlí výstřih do V, ideálně tak tunika v geometrických tvarech.

Pozor: jaké chybě se určitě vyvarujte, ať už máte pár kil navíc nebo ne je: nehrbit se. Rovná záda a zpevněné bříško vaši postavu opticky zeštíhlí, protáhne a vytvaruje.

ADARDA © 2024