Skip to Content
Adarda
Inspirujte se
Byt a dům / 19. 5. 2023

Za všechny nejvíce mluví jejich práce, a u stavebních firem tomu není jinak. Stavebních firem v České republice působí hodně, takže je poměrně náročné vybrat tu, která bude splňovat vaše požadavky. Je důležité si ujasnit jestli chcete postavit například jen hrubou stavbu a nebo jestli chcete postavit celý dům na klíč. Stavba na klíč má mnoho výhod, které určitě oceníte.

nový bungalov

Stačí si vybrat projekt
Vybrat si vhodnou firmu není vůbec snadné. Je potřeba přijít si internet a firmu po firmě si tzv. proklepnout. V době internetu lidé nemají problém sepsat svoje zkušenosti s čímkoliv, a totéž platí i u stavebních firem. Jedině díky tomu zjistíte, jestli jste si vybrali dobře. Některé firmy mohou mít problém s dodržováním termínů a dokonce jsou i takové firmy, které vybraly od klientů peníze a už se neukázaly. Proto je důležité sledovat zkušenosti ostatních.

moderní dům

Jednou z nejlépe hodnocených firem jsou Enerdomy, které dodaly celou řadu moderních rodinných domů. Mezi jejich zákazníky patří dokonce například Marek Ztracený. Všichni klienti se určitě shodnou na profesionalita, vysokém standardu domů i kvalitě výstavby. Velice důležité je také dodržování termínů ze strany firmy. V nabídce jsou většinou dřevostavby a nebo zděné domy. Jestli potřebujete bydlet opravdu rychle, vaší logickou volbou bude nejspíš dřevostavba. Ta je hotová většinou do několika týdnů.

Prohlédněte si hotové domy, které už slouží svým majitelům. Jedním z nich je například RD Poděbrady enerdomy.cz, který má černou valbovou střechu a anatracitová okna. Většinou jsou domy dodávané ve standardu, který lze po dohodě s klientem zaměnit za jiný typ střechy nebo oken. Každá firma vám nabídne svoje projekty. Většina klientů si vybere bungalov, protože jde o přízemní dům, a tak se nebude muset chodit do schodů. Prohlédněte si fotogalerii a vyberte si i vy svůj nový domov.

ADARDA © 2024