Skip to Content
Adarda
Bezpečný bazén
Zboží / 26. 6. 2023

Vždycky jsem chtěla mít na zahradě opravdu kvalitní bazén. Protože mám ráda bazény a také se moc ráda osvěžím. Jenomže my také máme doma dvě kočky, které už nám dva bazény zničily. Sice my jsme tedy jsme měli takové jenom ty nafukovací plastové bazény, ale také byly drahé, takže jejich zničení nám vadilo. Proto když jsme měli ještě malé děti, tak jsme nechtěli pořizovat takové ty velké kovové bazény, protože nám to přišlo zbytečné. Malé děti by tam stejně nemohly být sami. Děti musí být vždycky stále pod dohledem dospělého, který umí plavat a který by dokázal rychle reagovat, kdyby se třeba v bazénu stala nějaká nehoda.

Chraňte svůj bazén.

Anebo by se dítě nedejbože topilo. Myslím si, že pokud si pořídíte opravdu kvalitní bazén, tak se zkuste prvně podívat na webové stránky chlorito.cz, kde najdete mimo kvalitních bazénu také geotextilie pod bazén. Možná se ptáte, proč je geotextilie pod bazén tak důležitá. Já tam řeknu, že důležité to opravdu je, protože geotextilie pod bazén vám také dokáže opravdu perfektně vyrovnat povrch, takže potom nebude váš bazén na nerovném povrchu. Taky je velice nepříjemné, když si dáte obyčejný nafukovací bazén na zem a najdete tam potom kamínky. Vy jsi potom užíváte v bazénu, ale na dně šlapete po kamínkách.

V bazénu je sranda.

A také potom hrozí to, že právě bez geotextilie pod bazén Chlorito.cz se vám protrhne bazén zespodu. Pokud tedy nemáte nějaký kvalitní bazén, který je kovový na dně. Geotextilie pod bazén není tak úplně drahá, za to vám ale ušetří opravdu spoustu času a také starostí, protože budete mít vyrovnání povrch. Malé děti také jistě ocení geotextilie pod bazén, když třeba bude více vyčuhovat ven, protože alespoň si tak na malé děti mohou, kde očistit nohy. A věřte mi, že geotextilie pod bazén je opravdu hodně využívaná a na zmíněné webové stránce jí pořídíte opravdu levně, a to včetně různých chemikálií do bazénu.

ADARDA © 2024