Skip to Content
Adarda
Proč si ženy obouvají boty na vysokém podpatku
Zboží / 27. 5. 2023

Také patříte k těm mužům, co nechápou ženská rozhodnutí obouvat boty na vysokém podpatku? A zkoušeli jste někdy v takové obuvi chodit alespoň pár desítek minut? Po krátké době zjistíte, jak vyšší podpatek významně posiluje lýtkové svaly, a tak pokud se to s ním nepřehání, může to být významný posilovací a cvičební prvek. To však ale není ten hlavní důvod, proč ženy taková extempore podstupují a vyhýbají se zcela logické a přirozené chůzi v obuvi ploché, bez podpatků?

boty na podpatku

Protože se chtějí líbit

Každá žena touží být krásná kvůli vlastnímu sebevědomí a také proto, aby se její vzhled odrážel v potěšení jejího partnera. A boty na podpatku v tomto směru také hrají svou roli, protože podpatek zdůrazňuje hlubokou nožní klenbu, vyzdvihuje nárt a vytváří spolu s lýtkem jeden ze sexuálních podnětů, po němž muži touží. Ženské nohy a chodidla jsou obdivována většinou mužské populace.

dívka v botách na podpatku

Protože chtějí být milovány

Milovat a být milován je to nejkrásnější, po čem každý v hloubi své duše touží. A jakékoli jiné sobecké tendence, které nemají s láskou nic společného, se tomuto prožitku nemohou vyrovnat. Ani emocionálně, ani z hlediska inteligence a moudrosti. Přirozeností každé ženy je mít po ruce někoho, komu se může svěřit, s kým může otevřeně komunikovat a sdílet své zájmy a životní styl, a také s kým chce prožívat orgasmické vrcholy. A k vášnivému sexu také patří vášnivé oděvní doplňky, kam nepochybně patří i boty na vysokém podpatku botish.cz.

svlékání punčoch

Choďte častěji naboso

Ačkoli boty na podpatcích posilují lýtkové svaly, není ideální chodit v nich den co den mnoho hodin. Střídejte chůzi v obuvi na podpatcích s nízkými podrážkami a nezapomínejte také na svá bosá chodidla, která touží po doteku s přírodními povrchy. Vybudujte si na zahradě barefoot chodník s kamínky, šiškami, větvičkami či pískem a stimulujte na ploskách reflexní body, což vám pomůže v prevenci a léčbě mnoha zdravotních potíží.

ADARDA © 2024